zrušit

Balíček pro muže základní

Balíček exkluzivní autokosmetiky pro péči o interiér i exteriér vozu

Zasíláme do celé Evropy

Akce
  • České produkty
  • Obsahují nano částice 
  • Snadná aplikace
  • Nízká spotřeba
  • Garance kvality 

Čím se liší naše produkty od jiných najdete ZDE


Dostupnost: Skladem

Původní cena 2470 Kč

1890 Kč


Úspora času a energie
při úklidu

Certifikované a biologicky odbouratelné

Dlouhodobá ochrana povrchů před znečištěním

Sada premiové autokosmetiky Alori pro ošetření interiéru a exteriéru vozu. S tímto balíčkem poskytnete svému autu dokonalou péči.

Interiér vozidla omládne díky nano ochraně plastů. Ty byla vyvinute pro dokonalý vzhled a prodloužení životnosti plastových dílů vozidla. na povrchu plastu vytváří neviditelnou transparentní vrstvu z nanočástic (miliardtina metru). Tato vrstva dokonale obnovní vzhled plastu, oživý a vytáhne původní barvu, udržuje stálou barevnost a vytvoří ochranu proti zanášení nečistot , UV záření i otiskům prstů. Vysoká hydrofobita a povrchové napětí vytváří  odolnost proti vodě a dokonalý anti-statický efekt. Plasty v exteréru ochrání před škrábanci od drobných nečistot a prachu, ochranu před vlivy solí, chemikáliemi, detergenty, pylem a pryskyřicí ze stromů, výkaly ptáků a UV zářením.

Další produkty v balíčku se postarají o dokonalý vzhled laku vašeho vozu. Představují špičku ve vývoji autokosmetiky. Jedná se o polymerovou nano ochranu se silným UV filtrem. Je vyrobena na bázi fluorových polymerů. Obnovuje lesk, rozjasňuje barvy a zároveň chrání lak po dobu šesti měsíců. Na laku se po aplikaci vytvoří ultra tenká neviditelná ultra hydrofobní vrstva s ochranou proti následnému znečištění, otiskům rukou, usazování minerálních a vápenatých povlaků, oxidaci a také proti poškrábání a otěru. Ošetřený povrch je velmi odolný proti chemickým čisticím prostředkům. Svým hydrofobním efektem chrání ošetřený povrch před vlivy vody a znečištění. Díky antistatickému účinku aplikace výrazně usnadňují následné čištění povrchu bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií.

SADA OBSAHUJE

1x nano regenerační pasta 

1x šampón pro ruční mytí 

1x odstraňovač vosku 

1x nano ochrana plastů 

1x nano krycí vosk 

 

 

500 ml

Další řady našich produktů

Nahoru