Doprava a platba

Možnosti platby: 

Platba na dobírku

Za vaši objednávku zaplatíte při převzetí zboží kurýrovi nebo poštovnímu doručovateli, popřípadě ve výdejním místě přepravce Zásilkovna. Tento způsob zatím není možný při osobním odběru v sídle firmy. Platba na dobírku je zpoplatněna. Konkrétní částku naleznete u každého dopravce níže. 


Platba převodem na účet

Po zvolení této možnosti platby a následném potvrzení objednávky vám zašleme instrukce potřebné k provedení platby na váš e-mail. Za zboží platíte v CZK předem na náš účet vedený ve FIO bance. O přijetí platby vás budeme informovat e-mailem. Všechno zboží máme skladem a bude odesláno po připsání platby na náš účet.  Pokud platba proběhne do 12:00 hod. bude zboží odesláno ještě týž den. Pokud platba proběhne po 12:00 hod. bude zboží odeláno následující den ráno.Možnosti dopravy: 

Osobní převzetí

Zboží si můžete objednat on-line na našem e-shopu a vyzvednou osobně na naší provozovně:

Zámečnická 2

Olomouc 779 00 

Platba je možná buď dopředu on-line platební kartou, nebo na účet. Nebo vám při vyzvednutí zboží vystavíme fakturu, kterou následně uhradíte. 

Před vyzvednutím Vaší objednávky si prosím domluvte termín.


 Česká pošta

1.Balík do ruky

Spedice k zákazníkovi domů, nebo do zaměstnání (tedy místa, které uvede jako dodací adresu). Rozvoz probíhá celý den. Podmínkou je uvedení tel. čísla, aby mohl kontaktovat dopravce v případě, že bude mít problémy s nalezením adresy zákazníka apod.

Zboží je odesláno do 2 pracovních dnů. Za zdržení způsobené dopravcem neodpovídáme.

Kupující je povinen zboží od dopravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně zapsat do dodacího listu a informovat prodávajícího. V případě shledání porušení obalu svědčící o neoprávněném vniknutí do zásilky během dopravy se doporučuje kupujícímu zásilku nepřevzít

Cena dopravy: 89 Kč

Příplatek za dobírku: +49 Kč

 


Zásilkovna

Spedice na adresu vybrané pobočky Zásilkovna.cz. Zboží je odesláno do 2 pracovních dnů. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna zašle SMS zprávu a e-mail. Od této chvíle můžete zásilku vyzvednout do 7 dnů. Za zdržení způsobené dopravcem neodpovídáme.

Kupující je povinen zboží od dopravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně zapsat do dodacího listu a informovat prodávajícího. V případě shledání porušení obalu svědčící o neoprávněném vniknutí do zásilky během dopravy se doporučuje kupujícímu zásilku nepřevzít a opět ihned informovat prodávajícího.

Cena dopravy: 65 Kč

Příplatek za dobírku: +49 Kč


 

Nahoru