zrušit

Balíček pro muže premium

Balíček exkluzivní autokosmetiky pro péči o interiér i exteriér vozu

Zasíláme do celé Evropy

Akce

Čím se liší naše produkty od jiných najdete ZDE


Dostupnost: Skladem

Původní cena 4770 Kč

3490 Kč


Úspora času a energie
při úklidu

Certifikované a biologicky odbouratelné

Dlouhodobá ochrana povrchů před znečištěním

Sada prémiové české autokosmetiky Alori obsahuje vše pro kompletní péči o váš vůz. S tímto balíčkem vůz dokonale umyjete, vyčistíte i ochráníte. 

Interiér vozidla omládne díky nano ochraně plastů. Ty byla vyvinute pro dokonalý vzhled a prodloužení životnosti plastových dílů vozidla. na povrchu plastu vytváří neviditelnou transparentní vrstvu z nanočástic (miliardtina metru). Tato vrstva dokonale obnovní vzhled plastu, oživý a vytáhne původní barvu, udržuje stálou barevnost a vytvoří ochranu proti zanášení nečistot , UV záření i otiskům prstů. Vysoká hydrofobita a povrchové napětí vytváří odolnost proti vodě a dokonalý anti-statický efekt. Plasty v exteriéru ochrání před škrábanci od drobných nečistot a prachu, ochranu před vlivy solí, chemikáliemi, detergenty, pylem a pryskyřicí ze stromů, výkaly ptáků a UV zářením. 

Dokonalé vyčištění a impregnaci kožených sedadel zajistí čistič kůže a následná ochrana kůže. Čističem dokonale zbavíte kůži nečistot, mastnoty, skvrn od nápojů, jídla, potu. Dalším krokem je ochrana kůže. Ta kůži navrací její původní hebkost, zvyšuje odolnost proti zašpinění, obarvení. Má vysoky hydrofobní efekt. Zároveň na povrchu vytváří neviditelnou vrstvu, která kůži chrání před vyblednutím, popraskáním a oživuje barvy. Nezanechává mastný film. Kůže je po aplikaci polomatná. 

Lak vozu dokonale zbavíte nečistot i hmyzu díky auto šampónu. Vyvinut jako super koncentrát se zesíleným mycím účinkem. Vytváří dokonale čistý a hladký povrch, který odpuzuje nečistoty díky využití nano částic, které na povrchu vytváření neviditelnou ochrannou vrstvu.

Po umytí je potřeba lak vozu ochránit před solí, kamínky, oděrkami, chemikáliemi, UV zářením a dalšími nepříznivými vlivy. K tomu je určen odstraňovač vosků a následně polymerní vosk. Nano polymer z exkluzivní řady autokosmetiky Alori byl vyvinut speciálně jako extrémně tvrdá a dlouhotrvající ochrana laku vozu před agresivní chemií, solí, provozními nečistotami, otěrem, kamínky, škrábanci. Poskytuje dokonalou UV ochranu, má silný hydrofobní efekt a na laku vytváří hluboký lesk. Aplikace je velmi snadná a rychlá. Při správné aplikaci bude vaše auto chráněno až jeden rok. 

Sada obsahuje:

1x Odstraňovač vosku 100 ml

1x Polymerní vosk 50 ml

1x Čistič kůže 100 ml

1x Ochrana kůže 100 ml

1x Nano ochrana plastů 100 ml

1x Šampón 100 ml 

550 ml

Další řady našich produktů

Nahoru