zrušit
produkt
produkt

Čistič koženky

Zregeneruje, obnoví jemnost a oživí barvu koženky

Zasíláme do celé Evropy

Zregenerujte, obnovte jemnost a oživte barvu koženky ve vaší domácnosti.

Čím se liší naše produkty od jiných najdete ZDE


Dostupnost: Skladem

399 Kč


Úspora času a energie
při úklidu

Certifikované a biologicky odbouratelné

Dlouhodobá ochrana povrchů před znečištěním

Nano čistič koženky je aktivní čistící látka s vysokou regenerační a vyživující schopností, vyráběná novou technologií. V jediném kroku snadno vyčistíte nečistoty, odstraníte skvrny, vrátíte kožence pružnost a jemnost, oživíte barvy. Na rozdíl od standardních čističů, které špínu zanechávají v pórech a prasklinách koženky, čistí zespodu a vytáhne špínu na povrch, kde ji snadno odstraníte. Navíc vytvoří na povrchu neviditelnou ohrannou vrstvu, která má samočisticí účinek. Nezanechává stopy na čištěném povrchu a má urchlené zasychání.

 


 

Návod k použití: Lehce navlhčete povrch. Nastříkejte na povrch a nechte působit 5-10 min. dle míry znečištění. Pro odolnou špínu použijte jemný kartáček a vytvořte aktivní pěnu, tu poté setřete do suché mikrovláknové utěrky. Při mírnějším znečištění nechte působit a poté vytřete do sucha mikrovláknovou utěrkou. Po vyčištění doporučujeme ošetřit koženku impregnací.

 


 

Čistič má formu kapaliny. Pro snadnější použití a úsporu je opatřen rozprašovačem. Je balen v matné bílé lahvi z chemicky odolného plastu. Lahev má kulatý tvar, velmi dobře se drží a při použití nevyklouzává z rukou. Rozprašovač je opatřen dětskou pojistkou proti otevření. Celé balení je uzpůsobeno tak, ani prostředek nevytekl ani při položení.

 

250 ml

Návod a složení

Proč koupit:

  • Urychlené zasychání
  • Bez obsahu alkoholu, parabenů, fosfátů a silikonů
  • Obsahuje nano částice
  • Nezanechává stopy
  • Antistatický účinek
  • Čistí a regeneruje v jednom kroku
  • 100% biologicky odbouratelný

 

Zaujal vás tento produkt a chcete se na něco zeptat? Ptejte se na našem chatu rádi vám odpovíme.

 

 

Další řady našich produktů

Nahoru