zrušit

Čistič usazenin na nádobí

Odstraní i velmi odolné připáleniny a mastnotu z povrchu nádobí

Zasíláme do celé Evropy

Není na vašich hrncích vidět jejich původní barva? Drhnete připáleniny z jejich povrchu drátěnkou, ale účinek je minimální a hrnce poškrábané? 

 Odstraňte je z povrchu nádobí rychle, efektivně a s minimálním úsilím.

Čím se liší naše produkty od jiných najdete ZDE


Dostupnost: Skladem

249 Kč


Úspora času a energie
při úklidu

Certifikované a biologicky odbouratelné

Dlouhodobá ochrana povrchů před znečištěním

Čistič usazenin nádobí, je určen k odstranění extrémně odolné špíny, mastnoty a připálenin z vnějšího povrchu nerez oceli, smaltu, hliníku atd.. Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí. V jediném kroku velmi rychle, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Odstraňuje ztmavnutí povrchu a čistí do hloubky.

 


 

Návod k použití: Doporučujeme odstranit volné nečistoty z povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu). Vždy nejdříve navlhčete povrch před aplikací! Naneste rovnoměrně a celistvě na čištěnou plochu. Nechte 5-10 minut působit. Setřete nečistoty houbičkou. Po vyčištění opláchněte vodou. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

 


 

Čistič má formu kapaliny. Pro snadnější použití a úsporu je opatřen rozprašovačem. Je balen v matné bílé lahvi z chemicky odolného plastu. Lahev má kulatý tvar, velmi dobře se drží a při použití nevyklouzává z rukou. Rozprašovač je opatřen dětskou pojistkou proti otevření. Celé balení je uzpůsobeno tak, aby prostředek nevytekl ani při položení.

250 ml

Návod a složení

Proč koupit:

  • Vysoká účinnost díky silné koncentraci
  • Účinný i bez drhnutí
  • Snadné použití
  • Atest pro použití v potravinářství
  • Nepoškozuje podklad
  • Neobsahuje parabeny, silikony ani fosfáty

 

Zaujal vás tento produkt a chcete se na něco zeptat? Ptejte se na našem chatu rádi vám odpovíme.

 

 

Další řady našich produktů

Nahoru