O nás

Kdo jsme?

img

Michal a Alice. Životní i businesový partneři, kteří se rozhodli udělat svět kolem sebe méně toxický a více bezpečný pro všechny.

Značka Alori přináší do oblasti úklidové chemie novou koncepci, náš vlastní pohled. Nejde nám o to prodat vám za každou cenu prostředek plný nebezpečných látek a nechat vás jej bez výčitek používat. Nám jde o to, abychom pro vás zajistili skutečnou čistotu, ale bez použití nebezpečných látek jako jsou karcinogeny, hormonální disruptory, neurotoxiny, chlór, parabeny a další. Tyto látky se běžně vyskytují v čističích pro domácnost. Jejich použití je ale nebezpečné nejenom pro vás a vaše blízké, ale i pro zvířata, rostliny, vodu, půdu a celou planetu.

Sami jsme se podíleli na vývoji a testovaní našich produktů. Proto se můžeme 100% zaručit za jejich kvalitu a neškodnost. Přesně víme, jaké látky se v našich prostředích používají a výrobu si neustále hlídáme.

Jsme přesvědčení, že moderní technologie jsou tu od toho, aby nám ulehčily životy, ale nesmí nás přitom ohrožovat. Proto jsme se rozhodli využít při vývoji našich produktů nanotechnologii. Ta nám umožňuje skloubit vysokou účinnost prostředků s minimálním rizikem při jejich používání. Uvědomujeme si, co používání nebezpečných látek v globálním měřítku způsobuje a nechceme se na tom podílet.

Naše výrobky musí perfektně fungovat, ale zároveň být netoxické, bezpečné pro lidi, zvířata, rostliny, být biologicky odbouratelné a nepoškozovat planetu. Pokud toto nedokážeme zajistit, výrobek nevznikne.


Výhody našich produktů

img

O 80 % vyšší účinnost než běžné čističe.

Proč? Díky receptuře obsahující nanočástice. Ty proniknou vrstvou špíny až k povrchu. Ale nezůstávají jenom na povrchu. Proniknou do všech nerovností a záhybů, kde rozpouští usazené nečistoty. Alori = skutečná čistota, ne jen jako vyčištěné, ale skutečně čisté!

Netoxické.

Naše produkty neobsahují žádné zakázané látky, karcinogenní látky, hormonální disruptory či neurotoxiny, chlór a další.

Biologicky odbouratelné.

Myslíme nejen na váš domov, ale na planetu jako celek. Naše produkty jsou biologicky odbouratelné, proto při jejich používání neohrožujete životní prostředí. Nevadí, pokud se dostanou do vody, půdy nebo k rostlinám.

Unikátní receptura.

Sami jsme se podíleli na vývoji produktů a jejich testování. Proto se můžeme zaručit ze jejich kvalitu. Naše produkty jsou a budou pro nás srdeční záležitost.

Inovace.

Neustále vyvíjíme nové produkty a inovujeme ty stávající. Přidejte se k nám a pomozte nám vytvořit čistší a méně toxický svět.

Menší spotřeba.

Našimi prostředky není potřeba plýtvat.

Unikátní design.

Naše prostředky jsou jiné a tom odpovídá i jejich design. Jednoduchost, účelnost a čistota provedení odráží i jejich vlastnosti. Většina čisticích prostředků je balena ve zbytečně velkých obalech, které v domácnosti zabírají hodně místa a jsou neskladné. Také většina nehod s čisticími prostředky v domácnosti je způsobena velmi lákavým, barevným obalem, který má navnadit ke koupi. Uvědomujeme si, že je to velmi nebezpečné, zejména pro malé děti. Náš design je proto bezpečný. Myslíme na vaše děti a jejich bezpečí. To je pro nás na prvním místě.

Česká výroba.

Podporujeme českou ekonomiku. Nechceme dovážet produkty z jiných zemí. Chceme mít přehled a kontrolu nad tím, jak se prostředky vyrábějí a nad jejich přesným složením.

Bezpečné pro zvířata.

Naše výrobky nejsou, nikdy nebyly a nikdy nebudou testovány na zvířatech. Naopak u svých produktů dbáme na to, aby byly bezpečné i pro naše zvířecí společníky.

Recyklované HDPE láhve.

Nevytváří žádné škodlivé emise, ani z něj do vody a půdy neunikají toxické chemikálie. Jde o takzvaný „dobrý“ plast. Má totiž nejnižší pravděpodobnost průsaku škodlivých látek do tekutiny, která se v něm uskladňuje.

Vonné látky.

Naše prostředky na rozdíl od většiny čisticích prostředků, neoplývají výraznými vůněmi. Proč? Většina těchto vůní jsou syntetické vonné látky. Tyto syntetické sloučeniny pocházejí z ropy a mnohé z nich jsou potvrzené toxiny či karcinogeny. Esenciální přírodní oleje, které jsme chtěli do našich výrobků použít bohužel nepříznivě ovlivňují recepturu přípravku a ničí jeho účinnost. Naše výrobky jsou neutrální, nebo mají velmi jemnou vůni. Nechceme abyste při úklidu inhalovali karcinogeny.

Žádná barviva.

V našich produktech nenajdete žádná barviva. Je to ze stejného důvodu jako s vůněmi. Barviva jsou ve většině případů nebezpečné látky.

Bezpečí na prvním místě.

Na každé etiketě nejdete kromě složení výrobku, také číslo na toxikologické středisko, kde je nonstop linka pro naléhavé situace.

Nahoru